Jesteśmy doświadczonymi marzycielami

Zaufany inwestor

Przez ostatnie 20 lat naszego zawodowego życia zdobywaliśmy doświadczenie. Początkowo jako pracownicy czołowych firm deweloperskich. Następnie, we własnych spółkach, od podwykonawcy stanów surowych w Belgii i Holandii aż po Generalne Wykonawstwo budynków apartamentowych. Zdobyliśmy zaufanie. Belgijski deweloper zobaczył w nas nie tylko podwykonawcę, ale został naszym partnerem w spółce deweloperskiej. Wiemy jak budować od początku do końca. Wylaliśmy setki tysięcy ton betonu. Projektowaliśmy, konstruowaliśmy, szlifowaliśmy wykończenia i aranżowaliśmy wnętrza. Zawsze dążyliśmy do doskonałości.

W połowie roku 2021 przez wspólników Janssen Philips Development Sp z o.o. (LTD), jako spółka do realizacji projektów na Zanzibarze została powołana Furaha Investment Limited LTD


Dlaczego Zanzibar?

Poznaj nasze osiągnięcia

Do głosu doszły marzenia. Gdzieś między projektami chętnie podróżowaliśmy. Bliski i Daleki Wschód, obie Ameryki, ukochane Karaiby…

...aż wreszcie Afryka… Czarny Ląd z ogromnym spektrum możliwości. Jeszcze nieodkryty, a mający to wszystko, co tylko można sobie zamarzyć. Białe plaże, turkusowy ocean z cudownymi przypływami, rajskie palmy.

Otwartych i przyjaznych ludzi, doskonałe jedzenie, rajską przyrodę.

I tyle możliwości do inwestowania.

Nasze doświadczenie

W kraju i za granicą

przeszło

wykonanych projektów
65

ponad

lat doświadczenia
25

współpraca z NV Janssen Belgia

lat historii
80

Biuro sprzedaży

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

ul. Spokojna 22, 81-549 Gdynia, Polska

UWAGANa każde zapytanie z formularza odpowiadamy w ciągu 24h. Jeśli nie otrzymają Państwo odpowiedzi, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, WhatsApp, bądź email.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Preferowana forma kontaktu:
* przez Mystique Zanzibar

Zamieszkaj w rajskiej scenerii Afryki

Pośrodku dziewiczych plaż Zanzibaru

„Wyspa przypraw” każdego roku ściąga turystów z całego świata szukających pięknych plaż, kolorowych raf koralowych oraz doskonałej kuchni, stanowiącej niepowtarzalną mieszankę smaków arabskich, hinduskich i afrykańskich. Bogactwo przyrody, doskonały klimat, przyjazna ludność lokalna i różnorodna oferta turystyczna wydaje się wystarczającym zaproszeniem do odwiedzenia wyspy.
Na chwilę, albo do pozostania na dłużej.

Plaża z palmami

3 min

najbliższe Lotnisko

60 km

Port morski

55 km

Ocean indyjski

65 m

Janssen&Philips Development Sp. z o.o.

NIP: PL588-22-42-793,
Regon: 220476933,
NR KRS: 0000287248
Siedziba Spółki: ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk POLAND
Kapitał zakładowy: 1 440 000 zł

Furaha Investment LTD

REGISTRATION NUMBER by Revolutionary Government of Zanzibar: Z0000110543,
TAX ID: 152-999-836
REGISTRATION ADRESS: Region: Mjini Magharibi - Unguja, District: West 'B', Ward: Chukwani, ZANZIBAR HOUSE OF REPRESENTATIVES

Niniejsza prezentacja jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ofert. Rzuty i powierzchnie lokali zostały opracowane na podstawie koncepcji architektonicznej i mogą ulec zmianie w końcowym projekcie.

© 2024
Mystique
Twój hotel na Zanzibarze