Budujemy spełnienie marzeń, naszych i Twoich…

Wybraliśmy co najlepsze

..o turkusowym oceanie,
rajskiej plaży
wśród bajecznych palm

W tej scenerii powstaje Mystique Residences & Resort ze swoimi luksusowymi willami oraz komfortowymi apartamentami. To wszystko na przepięknie położonej 2-hektarowej działce, chylącej się subtelnie ku Oceanowi Indyjskiemu, aby cieszyć oko przypływami wprost z okna każdego dnia. Mystique oferuje europejski, najwyższy komfort zamieszkiwania w rajskiej scenerii Afryki.

Doświadczenie

Sprawdzone technologie i rozwiązania funkcjonalne dające gwarancję komfortu

Nowoczesny projekt

Stanowiący odpowiedz na potrzeby klientów
w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie

Jakość i natura

Najpiękniejsze surowce i materiały
z których słynie wyspa

Bajkowa sceneria

Blisko oceanu przy spokojnej, białej i szerokiej plaży wśród rajskich palm

Nasza misja

Wyjątkowy projekt inwestycyjny
  • Zaoferować klientom niepowtarzalną atmosferę Zanzibaru w połączeniu z najnowocześniejszym komfortem mieszkania w ekskluzywnych willach apartamentach wraz z pełną infrastrukturą.
  • Subtelnie połączyć współczesną wyobraźnią wpływy wykwintnego islamu, nurtu irańskiego, arabskiego, suahili i indyjskiego we spójnym wyrazie architektonicznym.
  • Uzyskać zaszczytne miano lidera wśród projektów, które osiągają najwyższy standard w zakresie projektowania, budowy, planowania, zrównoważonego rozwoju najlepsze praktyki zarówno na poziomie realizacji jak i późniejszego funkcjonowania.

Beach Lounge & Bar

Doświadcz raju

Doświadcz raju w naszym beach lounge na hipnotyzującej plazy Oceanu Indyjskiego. Rozkoszuj się wyśmienitą kuchnią, zachwycaj, delektuj się orzeźwiającymi koktajlami i zanurz się w bajecznej aurze mistycznego nieba. Zrelaksuj się przy dźwiękach delikatnych fal i rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach widokami, tworząc niezapomniane wspomnienia z każdą chwilą.

Dołącz do nas na błogą ucieczkę, gdzie dni są pełne słońca a rozgwieżdżone noce czekają...

Komfortowe usługi dodatkowe

Idealny pobyt na rajskiej wyspie.

Mystique Residences & Resort gwarantuje najwyższego poziomu usługi wspierające, które odpowiadają starannie przebadanym potrzebom gości odwiedzających Zanzibar, oraz trendom obowiązującym w najlepszych osiedlach.

Drink & Snack bar

punkt gastronomiczny w strefie przy basenowej

Strefa relaksu

baobab chillout & Yoga zone

Centrum biznesowe

z salą do coworkingu

Usługi konsjerża

gdy tylko potrzebujesz pomocy

Parking

i usługi kierowców

Pomoc domowa

sprzątanie, gotowanie, zakupy

Zarządzanie

wynajmem nieruchomości

Baseny

prywatne i ogólnodostępne dla mieszkańców

Opieka nad dziećmi

i usługi niani

Mystique w zgodzie z naturą

Zrównoważony rozwój na każdym etapie

Podczas gdy Mystique Residences & Resort to nowa jakość życia na Zanzibarze, każdy element, od architektury i technologii, po wnętrza i zagospodarowanie terenu, został również starannie zaplanowany, aby istnieć w doskonałej harmonii z otoczeniem.

BUDUJEMY LOKALNIE

Olbrzymi procent śladu węglowego w procesie budowy związany jest z transportem materiałów. Nasze konstrukcje oparte są na lokalnie produkowanych cegłach, dostępnej na działce skale koralowca, a wnętrza wyposażone będą w wytworzone przez lokalnych stolarzy meble. Wszystko to po to aby zminimalizować wpływ procesu realizacji na środowisko oraz aby wesprzeć rozwój lokalnych firm. Ponadto minimalizujemy ruch samochodowy na osiedlu, poprzez wyznaczenie strefy parkingu oraz promowanie komunikacji między budynkami ścieżkami pieszymi otoczonymi zielenią.

MINIMALIZUJEMY ZUŻYCIE ENERGII

Forma poszczególnych budynków, wysunięte tarasy, głębokie podcienie, ażurowe żaluzje, wszystkie te elementy powodują, że minimalizujemy problem przegrzewania wnętrz, oszczędzając tym samym energię wymaganą do klimatyzowania lokali. W zasadzie każde z nich ma możliwość przewietrzania i z udziałem wiatraków sufitowych jesteśmy w stanie komfortowo użytkować lokale bez udziału klimatyzatorów.

OSZCZĘDZAMY WODĘ

Tak na Zanzibarze jak i na całym świecie słodka woda jest cennym zasobem i powinniśmy robić wszystko, aby minimalizować jej zużycie. System oczyszczania ścieków oparty jest o szereg bioreaktorów, które pozwalają na niemal stuprocentowe oczyszczanie zużytej wody i powtórne jej wykorzystanie w toaletach oraz do podlewania ogrodów. Pozwala to na zredukowanie zużycia wody nawet o 80%.

WYKORZYSTUJEMY SŁOŃCE

Podgrzewanie wody używanej pod prysznicami odbywa się niemalże bez udziału energii z zewnątrz. Zlokalizowane na dachach kolektory słoneczne zapewniają, że w naszych kranach nie zabraknie ciepłej wody.

Ruszyła sprzedaż

Kup najlepsze apartamenty i wille
Dostępne
4
Zarezerwowane
4
Sprzedane
32

Biuro sprzedaży

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

ul. Spokojna 22, 81-549 Gdynia, Polska

UWAGANa każde zapytanie z formularza odpowiadamy w ciągu 24h. Jeśli nie otrzymają Państwo odpowiedzi, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, WhatsApp, bądź email.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Preferowana forma kontaktu:
* przez Mystique Zanzibar

Zamieszkaj w rajskiej scenerii Afryki

Pośrodku dziewiczych plaż Zanzibaru

„Wyspa przypraw” każdego roku ściąga turystów z całego świata szukających pięknych plaż, kolorowych raf koralowych oraz doskonałej kuchni, stanowiącej niepowtarzalną mieszankę smaków arabskich, hinduskich i afrykańskich. Bogactwo przyrody, doskonały klimat, przyjazna ludność lokalna i różnorodna oferta turystyczna wydaje się wystarczającym zaproszeniem do odwiedzenia wyspy.
Na chwilę, albo do pozostania na dłużej.

Plaża z palmami

3 min

najbliższe Lotnisko

60 km

Port morski

55 km

Ocean indyjski

65 m

Janssen&Philips Development Sp. z o.o.

NIP: PL588-22-42-793,
Regon: 220476933,
NR KRS: 0000287248
Siedziba Spółki: ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk POLAND
Kapitał zakładowy: 1 440 000 zł

Furaha Investment LTD

REGISTRATION NUMBER by Revolutionary Government of Zanzibar: Z0000110543,
TAX ID: 152-999-836
REGISTRATION ADRESS: Region: Mjini Magharibi - Unguja, District: West 'B', Ward: Chukwani, ZANZIBAR HOUSE OF REPRESENTATIVES

Niniejsza prezentacja jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ofert. Rzuty i powierzchnie lokali zostały opracowane na podstawie koncepcji architektonicznej i mogą ulec zmianie w końcowym projekcie.

© 2024
Mystique
Twój hotel na Zanzibarze